Přihlášení

7 důvodů, proč jsou nové brýle ideálním vánočním dárkem

Jakub Odcházel

Z lékařského hlediska zkontroloval/a Jakub Odcházel, Vedoucí optik, dne 10. 12. 2020
Napsal/a Leonie Bauer

Máte pocit, že Vaše současné brýle nebo brýle vašich blízkých už mají nejlepší dny za sebou a volají po výměně? Pak je čas na nákup nových brýlí.

Pokud si myslíte, že brýle jako vánoční dárek nepřicházejí v úvahu, přečtěte si našich 7 důvodů, proč se vyplatí koupit dioptrické brýle jako vysoce kvalitní dárek pro sebe nebo své blízké.

Proč jsou nové brýle dokonalým dárkem

 • Nový rok, nové brýle

  Jak všichni víme, Vánoce se konají na konci roku. Je to skvělá příležitost rozloučit se se starými a rozbitými předměty a nahradit je novými kvalitními výrobky. To platí i pro brýle. Proč nevyužít Vánoc na nákup elegantních nových brýlí, které přesně odpovídají vašim potřebám a vkusu?

 • Počítačové brýle jsou novinkou a nezbytností v roce 2021

  Ať už jim říkáte počítačové brýle, nebo brýle proti modrému světlu – všechny blokují nebo filtrují modré světlo vycházející z digitálních obrazovek.

  Bez ochrany se modré světlo z obrazovky bez překážek dostává do naší rohovky a sítnice a vede k unaveným očím, bolestem hlavy, rozmazanému vidění a možné nespavosti.

  Brýle na počítač poskytují okamžitou úlevu a umožňují vám nadále používat počítač, mobilní telefon a televizi tak dlouho, jak chcete. U společnosti Lentiamo můžete během objednávání snadno přidat k jakýmkoli vybraným brýlím filtr modrého světla.

 • Nový předpis na brýle vyžaduje nové čočky

  Tvar vašich očí a závažnost vašeho zrakového postižení se mohou časem měnit. Pokud jste tedy delší dobu nepodstoupili vyšetření zraku, je možné, že vaše staré brýle již nemají dioptrie, které vaše oči potřebují.

  Mírný rozpor mezi vaší zrakovou ostrostí a brýlovými čočkami, které nosíte, může nejen dlouhodobě poškodit vaše oči, ale může také zhoršit vaši vizuální vadu. Kromě toho se můžete vystavit riziku při řízení nebo lyžování s nasazenými brýlemi nedostatečné korekce.

  Měli byste proto zvážit podstoupení vyšetření očí alespoň jednou za 2 roky, abyste zjistili své současné hodnoty pro brýle.
 • Online nakupování brýlí je rychlé a snadné

  Obzvláště pokud uvažujete o originálním vánočním dárku je nákup značkových brýlí online dobrý nápad. Pokud neznáte svou korekci, máte starý předpis na brýle, který již nemusí být aktuální, nebo nerozumíte jeho hodnotám, navštivte optika a podstupte vyšetření zraku, jak je popsáno výše, nebo si přečtěte náš článek s informacemi o předpisu pro brýle a jeho náležitostech.

  Při objednání brýlí online vyberete

  1. typ vašeho zrakového postižení (krátkozrakost nebo dalekozrakost)
  2. požadované povrchové úpravy brýlových čoček (antireflexní, hydrofobní nebo filtr modrého světla)
  3. vaše parametry (dioptrie, cylindr, osa a rozestup zornic)
  4. a požadovaný index (tloušťka a UV ochrana čočky)

  Poté optometristé z optiky Lentiamo vyrobí brýle podle vašich požadavků v našich prostorách my vám je odešleme až domů bez poplatků za poštovné. Jednoduché, že?

  jak nakupovat brýle online na Lentiamo
 • Nové brýle jsou vysoce kvalitním dárkem, který bude dělat radost dlouhou dobu

  Brýle jsou skutečně luxusním dárkem. Obruby světově proslulých značek, jako jsou Emporio Armani, Michael Kors, Dior nebo Ray-Ban, nejenže vypadají zatraceně elegantně, ale také poskytují odolného společníka pro vaše každodenní dobrodružství, který vás bude dlouho bavit. Proč tedy letos nedat brýle jako vánoční dárek?
 • Poškrábané čočky jsou nevzhledné a nebezpečné

  Jsou vaše brýle nebo brýle vašeho blízkého používány po mnoho let a vykazují značné známky opotřebení? Pak je čas na koupi nových. Škrábance nejenže vypadají nevzhledně, ale jsou také známkou nedostatečné odolnosti proti nárazu. To může být obzvláště nebezpečné při sportu, kdy mohou například malé kamínky zasáhnout a zničit brýlové čočky a v nejhorším případě zasáhnout i oči.

  Ujistěte se tedy, že vaše nové brýlové čočky jsou vyrobeny z polykarbonátů, které jsou vyrobeny z extrémně pevného plastu, který prakticky nic neváží.
 • Nové brýle podle módních trendů

  Samotná technologie nezaručí dokonalé brýle. Vaše nové brýle by samozřejmě měly také vypadat skvěle a lichotit vaší tváři. Naše video vám proto ukáže, jaké jsou tvary obličeje, jak zjistit svůj tvar obličeje a jaké brýle se k vaší tváři hodí.


  Zbrusu nové brýle jsou navíc skvělým způsobem, jak reflektovat nejnovější trendy. Co takhle městské kovové brýle, transparentní brýle nebo rámy ze 70. let s diskrétním cat-eye designem?

Našli jste dostatek inspirace? Pak si projděte velký výběr značkových brýlí od společnosti Letiamo a najděte své nové brýle online.

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

  Žádný dotaz...

  Údaje označené * jsou povinné

  Nejprodávanější produkty