Oakley Stunt Devil OO 9517 07 39 0OO9517 951707 39
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný prodejce
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
-
Vše na skladě
Brýle vám doručíme do 3 pracovních dní.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
Brýle vám doručíme do 3 pracovních dní.
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Popis produktu
Kultovní kalifornská značka Oakley vyrábí vysoce kvalitní sluneční brýle vhodné nejen pro každodenní nošení, ale také pro široké sportovní vyžití. Tato značka si pro své výrobky bere inspiraci především ve vědě a umění. Její sluneční brýle jsou inovativní, stylové a vyrobené z vysoce kvalitních a funkčních materiálů.
Oakley Stunt Devil OO 9517 07 39 jsou unisex sluneční brýle.
Obruba brýlí
- Bílá barva obrouček skvěle ladí se studeným odstínem pleti a s černými, světle hnědými a světle blond vlasy.
- Obdélníkové obruby slunečních brýlí jsou ideální volbou, pokud máte oválný nebo kulatý tvar obličeje.
- Rám slunečních brýlí je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který nabízí vysokou odolnost a pohodlí během nošení.
Skla brýlí
- Fialová skla brýlí mírně zvyšují kontrast, minimalizují světelné odrazy a potlačují bílou barvu.
- Brýlové čočky těchto slunečních brýlí jsou vyrobené z plastu, jehož nespornými výhodami jsou nízká hmotnost a odolnost proti prasknutí.
- Inovativní technologie skel HDO (High Definition Optics) zajišťuje vynikající ostrost, citlivost a přesnost vidění. HDO eliminuje zvětšení a zkreslení obrazu a umožňuje tak vidět objekty přesně tak, jak vypadají a tam, kde se skutečně nalézají. Patentovaná řešení v technologii HDO dosahují znamenitých výsledků v testech American National Standards Institute a nabízejí jedinečný vizuální obraz i ochranu.
- Čočky s úpravou Prizm upravují vidění podle konkrétních aktivit, sportu a prostředí. Jsou navrženy pro optimální vnímání barev v celé řadě světelných podmínek. Jejich výhodami je vizuální ostrost, výborná rozeznatelnost barev a přechodů mezi jednotlivými odstíny za snížené viditelnosti a optimalizace schopnosti sledovat pohybující se objekty v dohledu.
- Brýle s UV 400 poskytují 100% ochranu před škodlivým slunečním zářením. Čočky brýlí obsahují sluneční filtr kategorie 1(propustnost světla 43 – 80%) – velmi málo zabarvené čočky vhodné do slabšího slunečního záření nebo jako ochrana proti prachu a větru.
Příslušenství
- Brýle dodáváme s originálním pouzdrem. Barva pouzdra a jeho provedení se mohou lišit.
- Hadřík, který je součástí balení, je ideální k čištění a péči o brýle. Některé modely mohou místo hadříku obsahovat textilní sáček.
Prohlédněte si celou nabídku slunečních brýlí, kde najdete další styly oblíbených značek.
Specifikace produktu
135 mm Šířka
137 mm Délka stranice
| Brýlové čočky | |
|---|---|
| Polarizované: | Ne |
| Zrcadlové: | Ne |
| Gradální: | Ne |
| Fotochromatické: | Ne |
| Propustnost čoček & kategorie filtrů: | Velmi jemně zabarvené brýle pro zatažené dny — kategorie filtru 1 |
| Barva čoček: | Fialová |
| Výška očnice: | 55 mm |
| Šířka očnice: | 39 mm |
| Materiál čoček: | Plast |
| Technologie čoček: | HDO, Prizm |
| UV filtr 400: | Ano |
| Obruby | |
| Tvar obrouček: | Obdélníkové |
| Barva obrouček: | Bílá |
| Materiál obrouček: | Plast |
| Velikost: | M |
| Šířka: | 135 mm |
| Délka stranice: | 137 mm |
| Šířka nosníku: | 139 mm |
| Hmotnost: | 140 g |
| Nastavitelná sedýlka: | Ne |
| Flexi stěžejka: | Ne |
| Příslušenství | |
| Pouzdro: | Ano |
| Čistící hadřík: | Ano |
| Ostatní | |
| Pohlaví: | Unisex |
| Kategorie: | Sluneční brýle |
| Značka: | Oakley |
| Použití: | Sport |
| Vhodné pro sporty: | Cyklistika, Běh, Turistika, Terénní cyklistika |
| Kód: | 0OO9517 951707 39 |
Jsme na Instagramu!
Rada navíc:
Zjistěte tvar svého obličeje a vyberte si k němu vhodné sluneční brýle
Komentáře k Oakley Stunt Devil OO 9517 07 39