Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
Autorizovaný prodejce
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
Vše na skladě
Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
Popis produktu
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 jsou pánské sluneční brýle.
Využijte funkci virtuálního vyzkoušení a podívejte se, jak ve slunečních brýlích vypadáte.
Obruba brýlí
Skla brýlí
Příslušenství
- Brýle dodáváme s originálním pouzdrem. Barva pouzdra a jeho provedení se mohou lišit.
Prohlédněte si celou nabídku slunečních brýlí, kde najdete další styly oblíbených značek.
Specifikace produktu
136 mm Šířka
145 mm Délka stranice
| Brýlové čočky | |
|---|---|
| Polarizované: | Ne |
| Zrcadlové: | Ano |
| Gradální: | Ne |
| Fotochromatické: | Ne |
| Barva čoček: | Stříbrná |
| Výška očnice: | 42 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Materiál čoček: | Plast |
| UV filtr 400: | Ano |
| Obruby | |
| Tvar obrouček: | Čtvercové |
| Barva obrouček: | Černá |
| Materiál obrouček: | Plast |
| Velikost: | M |
| Šířka: | 136 mm |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka nosníku: | 19 mm |