SOLOCARE AQUA 90 ml s pouzdrem (bonus)
Tento produkt nelze samostatně koupit.
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o SOLOCARE AQUA 90 ml s pouzdrem (bonus)
Roztok SOLOCARE AQUA 90 ml s pouzdrem je víceúčelový roztok od firmy Menicon, určený k čištění, dezinfekci, oplachování, uchovávání a zvlhčování kontaktních čoček.
Uživatelé ocení zejména moderní metodu zvlhčování, díky které mohou kontaktní čočky vydržet dostatečně hydratované po celý den. Nový typ patentního uzávěru. Nedotažený uzávěr má své opodstatnění, není závadou. Nedotahujte! Při dotažení je uzávěr poškozen.
Nemáte-li dostatečný počet Lentiamo bodů, můžete si produkt zakoupit zde.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 141 g |
| Celkový objem: | 90 ml |
| Konzervanty: | Polyhexanide |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ano |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 1 |
| Ostatní | |
| Objem pouzdra: | 1 x 10 ml |
Komentáře k SOLOCARE AQUA 90 ml s pouzdrem (bonus)
Přidat dotazDobrá den,chtěla jsem se zeptat jestli tento roztok můžu použít
k čočkám Soflens
59
Dobrý den, ano, tento roztok můžete použít, je určen pro
všechny měkké kontaktní čočky.
Edita S.
k objednávce č. 201308022 mi nešel přidat dárek roztok zdarma Solare 90 ml, můžete mi ho k obj. přidat. Děkuji Vám Svítková
Dobrý den, pokud chcete upravit objednávku, zasílejte prosím požadavek
na zákaznický servis, nikoliv jako poznámku k produktu. Objednávku jsme
upravili. Děkuji