ReNu MultiPlus 60 ml s pouzdrem (bonus)
Tento produkt nelze samostatně koupit.
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o ReNu MultiPlus 60 ml s pouzdrem (bonus)
Roztok ReNu MultiPlus od společnosti Bausch & Lomb je víceúčelový roztok s Hydranátem, určený pro kompletní péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Tento víceúčelový roztok oplachuje, dezinfikuje a zároveň čočky hydratuje a odstraňuje usazené proteiny a lipidy obsažené v slzách. Ve složení tohoto roztoku je i kyselina boritá, která vyrovnává narušené pH na kontaktních čočkách. Látka Poloxamine odstraňuje vnější zbytky buněčných tkání.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 93 g |
| Celkový objem: | 60 ml |
| Konzervanty: |
Polyaminopropyl Biguanide Sorbic Acid Edetate Disodium Poloxamine |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ano |
| Expirace: | Nejméně 9 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 1 |
| Ostatní | |
| Objem pouzdra: | 2 x 3.9 ml |
Komentáře k ReNu MultiPlus 60 ml s pouzdrem (bonus)
Přidat dotazDobrý den, děkuji za Váš dotaz. Aktuální expirace produktu ReNu
MultiPlus 60 ml s pouzdrem (bonus) je 05/2017. Přeji hezký den, Eva.
Předem děkuji za pochopení
JB
Dobrý den, bohužel vzorky čoček od výrobců jako e-shop nedostáváme.
Nemohu Vám tedy v tomto pomoci. Na webu máme sice v nabídce vzorky čoček
ale to jsou čočky kdy bylo balení rozbaleno kvůli například reklamaci a
tak nejsou v nabídce všechny dioptrie.
Jana P.