Uvex Sportstyle 235V White Matt/Ltm. Blue S5330318803
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Autorizovaný prodejce
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
-
Vše na skladě
Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
Při objednávkách dioptrických a slunečních brýlí nad 1 500 Kč doručení zdarma
Popis produktu
Populární značka Uvex je synonymem německé kvality a špičkových inovací. Sluneční brýle Uvex kombinují sportovně laděný design s funkčními materiály a jsou ideální volbou pro aktivní životní styl i každodenní nošení.
Uvex Sportstyle 235V White Matt/Ltm. Blue S5330318803 jsou unisex sluneční brýle.
Obruba brýlí
- Bílá barva obrouček skvěle ladí se studeným odstínem pleti a s černými, světle hnědými a světle blond vlasy.
- Obdélníkové obruby slunečních brýlí jsou ideální volbou, pokud máte oválný nebo kulatý tvar obličeje.
- Rám slunečních brýlí je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který nabízí vysokou odolnost a pohodlí během nošení.
- Nastavitelná sedýlka umožňují jemnou úpravu pozice a usazení brýlí. Nosní opěrky se přizpůsobí tvaru nosu a zajistí tak větší komfort při nošení. Nastavení sedýlek by měl vždy provádět zkušený oční optik, aby neodbornou manipulací nedošlo k jejich poškození nebo ulomení.
Skla brýlí
- Modré čočky zvyšují kontrast a minimalizují odrazy světla. Tenistům pomáhají zvýraznit barevný kontrast míčku na různých pozadích.
- Brýlové čočky těchto slunečních brýlí jsou vyrobené z plastu, jehož nespornými výhodami jsou nízká hmotnost a odolnost proti prasknutí.
- Brýle mají fotochromatické čočky, které se přizpůsobují měnícím se podmínkám UV záření. Vlivem UV záření čočky během několika sekund automaticky ztmavnou a jakmile se intenzita UV záření sníží, stávají se brýlové čočky opět světlejšími až čirými dle konkrétního modelu brýlí. UV ochrana zůstává během těchto přechodů kompletně zachována. Samozatmavovací čočky poskytují vynikající ochranu v odlišných klimatických podmínkách i v různém ročním období. Další informace o fotochromatické technologii naleznete v našem kompletním průvodci fotochromatickými čočkami.
- Brýle s UV 400 poskytují 100% ochranu před škodlivým slunečním zářením. Čočky brýlí obsahují sluneční filtr kategorie 3 (propustnost světla 8 – 18%) – tmavý filtr vhodný pro intenzivní sluneční záření na pláži nebo ve městě.
Příslušenství
- Brýle dodáváme s originálním pouzdrem. Barva pouzdra a jeho provedení se mohou lišit.
Prohlédněte si celou nabídku slunečních brýlí, kde najdete další styly oblíbených značek.
Specifikace produktu
133 mm Šířka
120 mm Délka stranice
| Brýlové čočky | |
|---|---|
| Polarizované: | Ne |
| Zrcadlové: | Ne |
| Gradální: | Ne |
| Fotochromatické: | Ano |
| Propustnost čoček & kategorie filtrů: | Tmavé brýle vhodné pro intenzivní sluneční svit — kategorie filtru 3 |
| Barva čoček: | Modrá |
| Výška očnice: | 52 mm |
| Šířka očnice: | 67 mm |
| Materiál čoček: | Plast |
| UV filtr 400: | Ano |
| Obruby | |
| Tvar obrouček: | Obdélníkové |
| Barva obrouček: | Bílá |
| Materiál obrouček: | Plast |
| Velikost: | M |
| Šířka: | 133 mm |
| Délka stranice: | 120 mm |
| Šířka nosníku: | 19 mm |
| Hmotnost: | 170 g |
| Nastavitelná sedýlka: | Ano |
| Flexi stěžejka: | Ne |
| Příslušenství | |
| Pouzdro: | Ano |
| Čistící hadřík: | Ne |
| Ostatní | |
| Pohlaví: | Unisex |
| Kategorie: | Sluneční brýle |
| Značka: | Uvex Sports |
| Použití: | Sport |
| Vhodné pro sporty: | Cyklistika, Běh, Turistika, Terénní cyklistika |
| Kód: | S5330318803 |
| K dispozici v dioptrické variantě: | Ne |
Jsme na Instagramu!
Rada navíc:
Zjistěte tvar svého obličeje a vyberte si k němu vhodné sluneční brýle
Komentáře k Uvex Sportstyle 235V White Matt/Ltm. Blue S5330318803