Zero-Seven Refreshing 80 ml s pouzdrem (bonus)
Tento produkt nelze samostatně koupit.
Místo toho si můžete koupit Solunate Multi-Purpose 50 ml s pouzdrem.
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
-
Výdejní místa
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
-
Doprava zdarma nad 1500 Kč (pouze GLS)
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
-
Věrnostní program
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa od 34 Kč, nebo dopravu již od 64 Kč.
Od prvního nákupu získáváte Lentiamo body, které můžete vyměnit za věrnostní odměny.
Detaily o Zero-Seven Refreshing 80 ml s pouzdrem (bonus)
Roztok Zero-Seven Refreshing je víceúčelový roztok s obsahem Hypromellozy (HPMC) a D-sorbitolu. HPMC je zvlhčující látka, která mezi kontaktní čočkou a okem vytváří vlhký povlak. Postupně se uvolňuje, a tím doplňuje a chrání slzný film. D-sorbitol zabraňuje vysychání kontaktních čoček. Roztok Zero-Seven Refreshing díky složení s obsahem těchto dvou látek minimalizuje nepříjemnému pocitu suchého oka. Složení NO RUB umožňuje odstranit nečistoty, dezinfikovat a odstranit proteinové usazeniny bez nutnosti mechanického čištění čoček.
Parametry
| Specifikace | |
|---|---|
| Hmotnost: | 137 g |
| Celkový objem: | 80 ml |
| Konzervanty: | Polyhexamethylene |
| Použití | |
| Typ: | Víceúčelový |
| Pro tvrdé kontaktní čočky: | Ne |
| Pro měkké kontaktní čočky: | Ano |
| Cestovní: | Ano |
| Expirace: | Nejméně 21 měsíců |
| Spotřeba po otevření: | 3 měsíce |
| Příslušenství | |
| Pouzder v balení: | 1 |
| Ostatní | |
| Objem pouzdra: | 2 x 3.9 ml |
Komentáře k Zero-Seven Refreshing 80 ml s pouzdrem (bonus)
Přidat dotazS pozdravem
Barbora S. Diblíková
Dobrý den, děkuji za zprávu. Bonusový produkt Vám do objednávky
přidáme. Hezký den
Dobrý den, ano je vhodný pro všechny měkké čočky. Hezký
den Ivana
Martina Š.
Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Je mi líto, že Vám vždy tento
roztok vytéká. Předám tento dotaz na výrobce. Hezký den, Káťa.