Slevy až 15% na kontaktní čočky Lenjoy

4,9/5 Hodnocení

Přihlášení

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe (30 čoček)

Kontaktní čočky Jednodenní Johnson & Johnson Acuvue

na základě 13 recenzí

Na hlavním skladě > 1000 ks
Výhodnější balení:
Nákupem získáte 68 bonusových bodů
679 Kč

Zvolte parametry

Zvolte parametry Nápověda

Zítra u vás

+ vybrat parametry i pro druhé oko

 • Doprava zdarma nad 1500 Kč
 • Pod 1 500 Kč – Výdejní místa 29 Kč
 • Platba předem již od 64 Kč, dobírka již od 94 Kč

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

 

Hodnocení Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe:
97 % na základě 13 recenzí

Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Detaily o Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe (30 čoček)

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe jsou pohodlné jednodenní kontaktní čočky od důvěryhodného výrobce Johnson & Johnson. Jsou vybaveny patentovanou technologií HydraLuxe pro jasnější a ostřejší vidění. Díky působení na slzný film oka podporuje tato moderní technologie výjimečný komfort po celý den.

Tyto pohodlné kontaktní čočky mají mnoho výhod pro nositele s náročným životním stylem, kteří dávají přednost jednoduchosti a pohodlí jednodenních čoček.

Hlavní výhody

Tyto jednodenní kontaktní čočky Acuvue ze spolehlivé řady Acuvue Oasys mají mnoho výhod, včetně:

 • Zdravější oči – Moderní silikon-hydrogelový materiál zajišťuje otevřenému oku přísun 98 % kyslíku, čímž podporuje zdravější oči a optimální hydrataci.
 • Ochrana před UV zářením – Jsou vybaven UV filtrem, který blokuje nejméně 85 % UVA a 98 % UVB záření.
 • Celodenní komfort – HydraLuxe napodobuje přirozené vlastnosti slz a stabilizuje slzný film pro dlouhodobý komfort a ochranu před vysycháním.
 • Snadná manipulace – Modré zabarvení a indikátor vnitřní strany pro bezproblémovou aplikaci.

Pro koho jsou určeny Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe?

Kontaktní čočky Acuvue Oasys1-Day s čočkami HydraLuxe jsou určeny pro oční vady včetně krátkozrakosti (myopie) nebo dalekozrakosti (hyperopie). Díky mnoha výhodám jsou tyto čočky obvykle vhodné pro:

 • Ti, kteří dávají přednost pohodlí jednodenních čoček.
 • Ti, kteří trpí suchými očima.
 • Ti, kteří s kontaktními čočkami začínají nebo je nosí zřídka.

Často kladené otázky

Jak dlouho můžete nosit Acuvue Oasys 1-Day s HydraLuxe?

Kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe jsou určeny k jednorázovému použití, což znamená, že jsou určeny k jednodennímu nošení a po každém nošení se na noc vymění. Doporučená doba denního nošení jakýchkoli kontaktních čoček obvykle vychází z doporučení vašeho očního specialisty. Ten vám doporučí bezpečný a pohodlný plán nošení pro vaše konkrétní potřeby.

Můžete s kontaktními čočkami  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe spát?

Ne, čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe nelze nasazovat na noc. Tyto jednodenní čočky jsou určeny k nošení během dne a k vyjmutí před spaním. Spaní v kontaktních čočkách, které nejsou určeny k dlouhodobému nošení, může zvýšit riziko očních infekcí a dalších komplikací. Pokud vás zajímají různé možnosti doby nošení, poraďte se se svým očním specialistou.

Jaký je rozdíl mezi baleními Acuvue Oasys 1-Day po 30, 90 a 180 čočkách?

Kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe se dodávají v baleních po 30, 90 a 180 jednotlivých čočkách. Pokud se používá jedna čočka denně, vydrží balení po 30 čočkách 30 dní, balení po 90 čočkách 90 dní a balení po 180 čočkách 180 dní.

Z hlediska počátečních nákladů je nejlevnější variantou Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe (30 čoček), následuje balení po 90 čočkách, a pak balení po 180 čočkách. Cena za jednu čočku klesá s rostoucím množstvím, což znamená, že varianta se 180 čočkami vám v dlouhodobém horizontu ušetří peníze.

Další jednodenní kontaktní čočky

Související články z blogu Lentiamo

Nejčastěji se prodává s očními kapkami Solunate Eye Drops 15 ml.

Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Parametry

Expirace: Nejméně 22 měsíců
Materiál:  Senofilcon A
Zabarvení pro manipulaci:  Ano
Může se s čočkami spát:  Ne
Obsah vody:  38 %
Propustnost pro kyslík:  121 Dk/t
UV filtr:  Ano
Silikon-hydrogelové:  Ano
Indikátor rub-líc:  Ano
Čoček v krabičce:  30
Rozsah dioptrií:  od -12.0 do +8.0
Průměr:  14.3
Zakřivení:  8.5, 9.0
Středová tloušťka:  0.085 mm
Hmotnost: 86 g
Výrobce:
Kategorie:

Dotazy (13×)

Komentáře k Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe (30 čoček) Přidat dotaz

 • Sandra

  dobrý den, chtěla bych se zeptat. mám zakřivení 8.5 a průměr 14.3 přesně jako u čoček acuvue oasys. bohužel tohle jsou jednodenní čočky a já bych potřebovala měsíční nebo čtrnáctidenní. hledala jsem, ale žádné čočky s tyto parametry nemůžu najít. mohli by jste mi poradit?

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Sandro.

   Nejčastější hodnoty zakřivení a průměru v populaci jsou 8,40 a 14,00 a 8,60 a 14,20 a proto se naprostá většina čoček vyrábí právě v těchto nebo podobných blízkých hodnotách.

   Zpravidla existují rozdíly mezi jednodenními čočkami nebo měsíčními čočkami (případně 14denními). Bohužel ne všechny čočky nebo jejich značky se vyrábí ve všech možných typech nebo parametrech a tak je nutné spokojit se s tím, co je na trhu k dispozici. Rozdíl +/- 0,2 jednotky v obou případech by měl bez obtíží snést každý zákazník, avšak někteří citlivější zákazníci si musí hlídat určitě parametry, což pro ně může znamenat i určité omezení výběru.

   Pokud jste v minulosti vyzkoušela různé čočky nebo různé značky a výrobce, zcela určitě jste vyzkoušela také různé zakřivení a průměr. Pokud si zároveň nepamatujete na žádné obtíže, nejspíše statisticky patříte k většině zákazníků, která s tímto rozdílem nemá problémy.

   Pokud naopak víte, že patříte k těm citlivějším zákazníkům a nebo se obáváte nesprávného nákupu, doporučujeme se obrátit na Vašeho očního specialistu, který Vám na základě vyšetření zraku může nabídnout vhodné čočky na vyzkoušení ještě před tím, než zakoupíte celé balení.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • John

  Dobrý den bude vadit když na oku mám zakřivení 8.6 a průměr 14.00 ale ta těchto kontaktních čočkách je 8.5 a 14.3 bude oku vadit?

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Johne.

   Snášenlivost různých druhů čoček je vždy individuální i při vzájemné podobnosti. Obecně se jedná o nejčastější hodnoty rozměrů oka v populaci a proto se většina čoček vyrábí právě s těmito nebo podobnými hodnotami. Většina zákazníků nemá s podobnými změnami obtíže a tak i Vy můžete předpokládat, že statisticky patříte k většině.

   Pokud jste navíc v minulosti vyzkoušel různé čočky různých značek nebo periody výměny, vyzkoušel jste pravděpodobně i různé hodnoty. Pokud si zároveň nepamatujete na žádné obtíže, patříte nejspíš k tolerantním zákazníkům.

   V opačném případě doporučujeme, abyste se před nákupem poradil s Vaším očním specialistou.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Sanojha

  Hello,
  If I ordered contact lenses from you, how long would they roughly take to arrive for pickup or delivery?
  Thank you very much

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Hello Sanojha,

   delivery usually takes about 1 working day. Most accurate is actually GLS with 1 day delivery, PPL 1-2 days and Česká pošta 1-5 days.

   At the moment, we did not find any order with your email address or telephone number. Please send us your order number to info@lentiamo.cz.

   Kind regards...

   Odpovědět
  • Soudska

   Dobry den, mohu si kontaktni cocky koupit pres FKSP nasi organizace? Dekuji

   Odpovědět
   • Radek
    Lentiamo.cz

    Dobrý den,

    ano můžete. Vytvoříte standardní objednávku na zboží a dopravu dle Vašeho uvážení, zvolíte platbu převodem z účtu, řádně vyplníte fakturační adresu Vašeho zaměstnavatele a další text nám můžete vepsat do poznámky k objednávce. Následně Vám zašleme zálohovou proforma fakturu a po její úhradě a expedici Vám zašleme vyúčtování uhrazené zálohy.

    Přejeme Vám krásný den.

    Odpovědět
 • Markéta V.

  Dobrý den mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi 14:2O a 14: 30.. Bude veliký rozdíl?

  Odpovědět
  • Klára
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Markéto,

   rozdíl je pouhá jedna desetina milimetru. Pokud nepatříte k menšinové skupině nositelů, kteří jsou citliví na jakoukoli změnu parametrů, tento rozdíl by vám neměl činit žádné obtíže.

   O vhodnosti daných kontaktních čoček je ale potřeba se vždy poradit se svým očním specialistou.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Nikol H.

  Dobrý den, poslední dobou (asi již ve 3 baleních) se mi stává, že tak 4 čočky z balení nesedí. Je jedno na jaké oko, otočené jsou vždy správně, ale na oko nesednou, jsou nepříjemné a musím takovou čočku ihned vyhodit. Používám zakřivení 8,5 při -1,25. Věděli byste, jestli se nějak měnila kvalita, výrobce, nebo co se děje? Případně byli byste mi schopni doporučit čočky jiné?
  Předem děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Nikol.

   Mrzí nás obtíže s kontaktními čočkami. Výrobce nás o snížení kvality neinformoval a stejně tak nám další zákazníci nenahlásili podobné zkušenosti. Pokud se věc opakuje již pravidelně, je možné, že Vám tyto čočky po nějaké době přestaly vyhovovat. Náš organismus, včetně očí, se i v dospělosti vyvíjí a mění své potřeby.

   Doporučujeme, abyste věc nejdříve konzultovala s Vaším očním specialistou, případně navštívila naše optiky Lentiamo v Praze nebo v Brně, a teprve potom zvážila nákup nějaké jiné vhodné značky čoček.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Michala K.

  Dobrý den, běžně si kupuji čočky se zakřivením 8.8. Tyto mají 8.5 a 9. Co mám raději vybrat, prosím? Děkuji, Kračmerová

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Michalo. Snášenlivost různých druhů čoček může být individuální a v ideálním případě byste se měla poradit s Vaším očním specialistou.

   Abychom minimalizovali riziko, že Vám čočky budou v oku vadit, drželi bychom se té nejbližší hodnoty, tedy pokud jste zvyklá na 8,80 lze předpokládat, že 9,00 Vám bude vyhovovat více než 8,50.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Barbora P.

  Dobrý den,

  Jaký je, prosím, rozdíl mezi těmito čočkami a One day Acuvue True Eye?

  Děkuji

  Odpovědět
  • Klára
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Barboro,

   děkujeme za dotaz, tyto kontaktní čočky se od 1-DAY Acuvue TruEye liší především v parametru průměru - disponují průměrem 14.30, naproti tomu 1-DAY Acuvue TruEye mají průměr 14.20. Dalším rozdílem je obsah vody, který se u kon. čoček Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe pohybuje okolo 38 %, u 1-DAY Acuvue TruEye je to až 46 %. V neposlední řadě výhodou kont. čoček Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe je, že se vyrábějí i ve vyšších plusových dioptriích, konkrétně až do +8.0, kont. čočky 1-DAY Acuvue TruEye pouze do dioptrií +6.0.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Marcela A.

  Zatím nejlepší KČ.

  Odpovědět
  • Klára
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Marcelo,
   děkujeme Vám za hodnocení.

   Odpovědět
 • Eva

  Dobrý den,
  je normální, aby mne čočky při nasazení v očích pálily? Dle doby použitelnosti by měly být ještě v pořádku (údajně jsou do roku 2023), ale začínám o tom mít pochyby, protože toto mi jiné čočky při prvním nasazení nedělaly. Po chvíli je pak vše OK, ale těch pár minut je vyloženě utrpení...

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Evo. Čočky by Vás po nasazení pálit neměli. Mírné nepohodlí může nastat, pokud si aplikujete novou značku čoček, na které Vaše oči zatím nebyly zvyklé, ale toto nepohodlí by mělo rychle pominout samo nebo za použití vhodných očních kapek. Dále můžete zkontrolovat, zda máte kontaktní čočky správně nasazené stranou rub/líc.

   Je také možné, že Vám tento druh čoček nevyhovuje. V každém případě, a zejména pokud se objeví nějaké zdravotní komplikace, Vám doporučujeme věc konzultovat s Vaším očním specialistou.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
   • Eva

    Dobrý den,
    tak jsem velmi pravděpodobně měla nějaké vadné šarže a nebo je iniciálně dělali s mému oku ne úplně vhodným roztokem (pořizovala jsem je velmi brzy po uvedení na trh)... když jsem byla včera u optika je "oficiálně" vyzkoušet, tak zkušební pár od nich nepálil a v oku mi seděl dobře (a to mi seděly i ty moje čočky, jen bylo třeba přetrpět prvních pár minut)...

    Odpovědět
    • Marie
     Lentiamo.cz

     Dobrý den,

     děkujeme za komentář. Mrzí nás Vaše obtíže při nošení kontaktních čoček. Pokud se jednalo o čočky objednané u nás, je možné je reklamovat. Napište nám prosím do e-mailu číslo objednávky, popis problému, počet kusů, které chcete reklamovat, číslo šarže a expirační dobu z krabičky a to pošlete na info@lentiamo.cz, abychom se mohli domluvit na vhodné kompenzaci.

     Přejeme Vám krásný den.

     Odpovědět
 • Johana

  Dobrý den,
  mám velmi strmou rohovku (vysoké zakřivení), bude mi více vyhovovat zakřivení BC 8,5 nebo 9? Předem děkuji za radu, Johana

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Johano. Čím menší je číslo, čím strmější je
   zakřivení. Naopak čím vyšší je číslo, tím více plochá čočka bude.
   Ve Vašem případě tedy doporučujeme nižší hodnotu 8,50. Přejeme Vám
   krásný den.


   Odpovědět
 • Gabriela U.

  Dobrý den, ráda bych zkusila tyto nové čočky. Ale doposud jsem používala 1Day Acuvue TruEye, u kterých je průměr 14,2. U těchto nových je 14,3. Je to zásadní rozdíl? Je nutné navštívit očního lékaře, zda by mi řekl nebo je v tom rozdíl nepatrný a nemusím se bát si čočky objednat? Děkuji, hezký den

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, stejně jako u zakřivení v komentáři níže, se jedná
   o minimální rozdíl a drtvá většina zákazníků bez problémů snáší
   i čočky s mírně odlišnými rozměry (cca 0,1 – 0,2 bodu), existují
   však i případy, kdy jiný rozměr do oka nesedne, čočka v oku dráždí,
   vypadává nebo korekce zraku není dokonalá. Všem zákazníkům doporučujeme
   konzultaci se specialistou před nákupem nových čoček. Děkujeme za
   pochopení.


   Odpovědět
 • Alena K.

  Dobrý den já jsem se chtěla zeptat když si objednávám čočky se zakřivení 8,4 zda mi nebude dělat problém zakřivení 8,5

  Odpovědět
  • Kateřina
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Zakřivení je třeba dodržovat a
   o jeho případné změně se poradit s kontaktologem (očním lékařem).
   Zakřivení je důležité, jelikož určuje plochost oka a tedy je nutné
   přesné jeho dodržení, aby čočka správně k oku přilnula. Pokud zvolíte
   nesprávné zakřivení, čočka se může v oku posouvat a následně až
   nepříjemně řezat. Kontaktní čočka se správným zakřivením vám
   perfektně sedí. Volnější čočku můžete vymrknout, těsnější čočka
   z oka vypadává a jde hůře nasadit. Takto na dálku je tedy těžké určit,
   zda Vám jiné zakřivení bude vyhovovat. Děkuji za pochopení. Katka


   Odpovědět
 • Kristýna

  Dobrý den, zkoušela jsem u optika tyto čočky, protože trpím na extrémně suché oči. Co se týče pocitu suchosti, bylo vše v pořádku, oči byly krásně vlhké, ale přesto jsem neměla komfortní pocit, oko jsem měla "sevřené". Paní, co se mi na oči koukala, však tvrdila, že čočka sedí pěkně a nevidí problém. Je tedy možné, že potřebuji větší průměr nebo zakřivení? Zkoušela jsem zakřivení 8.5. Děkuji předem za odpověď.

  Odpovědět
  • Kateřina
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Bohužel takto na dálku
   nedokážeme posoudit, zda je doopravdy problém u zakřivení či průměru
   čočky. Doporučuji návštěvu očního lékaře či optometristy, aby Vám
   sdělil příčinu. Hezký den, Káťa.


   Odpovědět

Další 4 komentáře

Přidat dotaz nebo komentář k Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe (30 čoček)

Údaje označené * jsou povinné

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16870 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

Výborný obchod chválím objednávám několik let pravidelně a doporučuji hlavně rychlost dodání jeden den objednám a druhý den doručeno
Velký výběr
Rychlost dodání
Hlídají, kdy mám zase objednat čočky, a sami se ozvou
Přijatelné ceny
Bonusy
dodání druhý den od objednání