Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Rozměry obrouček
  • Rozměry obrouček
Poslední kus skladem
Doprava zdarma!
Skladem. Zítra u vás
Nedostupné v optice
30denní záruka vrácení peněz
Rozložte si platbu
Barevné varianty
Zvolte parametry
Velikost
M (56 mm)
Proč nakupovat právě u nás?
Protože pro vás máme jedinečné výhody.
  • Autorizovaný prodejce
    Exkluzivní prodej brýlí renomovaných značek
  • Vše na skladě
    Brýle Vám vyrobíme a doručíme rychle
Popis produktu
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 jsou pánské sluneční brýle.
Využijte funkci virtuálního vyzkoušení a podívejte se, jak ve slunečních brýlích vypadáte.
Obruba brýlí
Skla brýlí
Příslušenství
  • Brýle dodáváme s originálním pouzdrem. Barva pouzdra a jeho provedení se mohou lišit.
Prohlédněte si celou nabídku slunečních brýlí, kde najdete další styly oblíbených značek.
Specifikace produktu
136 mm Šířka
145 mm Délka stranice
42 mm Výška očnice
56 mm Šířka očnice
19 mm Šířka nosníku
Brýlové čočky
Polarizované:  Ne
Zrcadlové:  Ano
Gradální:  Ne
Fotochromatické:  Ne
Barva čoček:  Stříbrná
Výška očnice:  42 mm
Šířka očnice:  56 mm
Materiál čoček:  Plast
UV filtr 400:  Ano
Obruby
Tvar obrouček:  Čtvercové
Barva obrouček:  Černá
Materiál obrouček:  Plast
Velikost:  M
Šířka:  136 mm
Délka stranice:  145 mm
Šířka nosníku:  19 mm