Přihlášení

Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček) + Solunate Multi-Purpose 400 ml s pouzdrem

na základě 51 recenzí

Tento produkt už neprodáváme.

Acuvue Oasys Multifocal (6 čoček)

Modernější náhradou je Acuvue Oasys Multifocal (6 čoček) (doporučujeme konzultaci s vaším optikem).

Pro výběr vhodných kontaktních čoček, jejich aplikaci a nákup příslušenství navštivte některou z našich očních optik v Praze nebo Brně.

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

 

Hodnocení Acuvue Oasys for Presbyopia:
89 % na základě 51 recenzí

Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

Skvělý produkt, doporučuji pro ty, kteří chtějí číst bez brýlí

Přeloženo z it:

Ottimo prodotto, lo consiglio per chi vuole leggere senza occhiali

Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

Přesné dodání. Výrobek odpovídá tomu, co bylo objednáno, i když vaše cena je vyšší než u stejných čoček zakoupených dne 07.10.2021 na stránkách LENSTORE (53,71 euro). Hodnocení 8

Přeloženo z it:

Consegna puntuale. Prodotto conforme a quanto ordinato, anche se il vostro prezzo è piu' alto rispetto a quello delle stesse lenti acquistate in data 07.10.2021 sul sito LENSTORE (euro 53,71). Voto 8

Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

Nosím je už léta bez problémů, posledních pár měsíců i na presbyopii, ale na tuto vadu mi přijdou nedostačující, výborné jsou naopak na krátkozrakost.

Přeloženo z it:

Le porto da anni senza problemi, da qualche mese anche per il presbitismo ma per questo difetto le trovo poco performanti, ottime invece per la miopia.

Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

S tímto výrobkem jsem velmi spokojená

Přeloženo z de:

bin sehr zufrieden mit diesem Produkt

Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

Výborné čočky se bez problémů nosí 10 hodin. Někdy je třeba zaostření na čtení hledat cvičením oka.
Vysoká korekce se někdy zdá nedostatečná, ale je to maximum, které je k dispozici.

Přeloženo z it:

lenti eccellenti si portano per 10 ore senza problemi. Talvolta la messa a fuoco per la lettura va ricercata esercitando il proprio occhio.
La correzione High talvolta mi sembra insufficiente, ma è la max disponibile.

Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

Pro mě jsou perfektní
nedráždí mi oči snadno se nasazují a vyndávají

Přeloženo z it:

per me sono perfette
non mi irritano gli occhi semplici da mettere e togliere

Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček)

Skvele šošovky

Detaily o Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček) + Solunate Multi-Purpose 400 ml s pouzdrem

Dvoutýdenní kontaktní čočky Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček) nabízíme ve zvýhodněném balíčku s roztokem Solunate Multi-Purpose 400 ml.

Acuvue Oasys for Presbyopia jsou nové měkké kontaktní čočky značky Johnson & Johnson. Kontaktní čočky jsou určeny pro denní nošení se 14ti denní výměnou. Po konzultaci s očním lékařem se kontaktní čočky Acuvue Oasys for Presbyopia with Hydraclear Plus dají nosit také kontinuálně s periodou výměny jeden týden.

UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí.

Výroba čoček Acuvue Oasys for Presbyopia byla ukončena. Dostupné jsou pouze varianty skladem.

Uživatelé čoček Acuvue Oasys for Presbyopia mohou přejít na nové čočky Acuvue Oasys Multifocal po konzultaci s očním lékařem a přeaplikací značky.

Solunate je nový víceúčelový roztok italské výroby, který uživatelům kromě vysoké kvality nabízí i ekonomicky výhodné balení za příznivou cenu. Větší balení 400 ml vám poskytne možnost používat roztok o 5 dní déle než roztoky v běžné velikosti (360 ml) a to za srovnatelnou cenu. Optimální poměr kvality a ceny řadí roztok Solunate mezi velmi oblíbené roztoky na trhu.

Solunate je jedním z nejprodávanějších roztoků v našem e-shopu a je skvělou alternativou pro jiné univerzální roztoky jako jsou například ReNu MPS Sensitive Eyes, Biotrue Multi-Purpose nebo řada OPTI-FREE.

Univerzální roztok Solunate s obsahem kyseliny hyaluronové je určený k čištění, dezinfekci, zvlhčování, oplachování a uchovávání všech měkkých kontaktních čoček včetně silikon-hydrogelových. Roztok odstraňuje bílkovinové usazeniny a je vhodný pro citlivé a suché oči.

Složení roztoku Solunate je optimálně vyvážené – zaručuje dostatečnou účinnost a zároveň minimalizuje podráždění oka. Díky složení s obsahem kyseliny hyaluronové má roztok Solunate schopnost dlouhodobé hydratace a zabraňuje tak nepříjemnému pocitu suchého oka. Kyselina hyaluronová má vynikající schopnost vázat vodu a v roztoku funguje jako vysoce efektivní lubrikant. Na oku vytváří ochranný film, který snižuje tření mezi očním víčkem a rohovkou, což je blahodárné pro podrážděné a suché oči. Kontaktní čočky tak vydrží dostatečně hydratované po celý den a jejich nošení je ještě pohodlnější a komfortnější.

Součástí balení roztoku Solunate je také pouzdro na kontaktní čočky, které je inovativně umístěno přímo na lahvi roztoku a stává se tak její součástí. Díky tomu máte pouzdro při použití roztoku vždy k dispozici a nikdy se vám při cestách neztratí.

Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Parametry

Specifikace
Rozsah dioptrií:  od -9.0 do +6.0
Adice:  Low (+0.75D do +1.25D), Medium (+1.50D do +1.75D), High (+2.00D do +2.50D)
Průměr:  14.3
Zakřivení:  8.4
Modul pružnosti:  0.73 MPa
Vlastnosti čoček
Materiál:  Senofilcon A
Obsah vody:  38 %
Propustnost pro kyslík:  147 Dk/t
UV filtr:  Ano
Silikon-hydrogelové:  Ano
Použití
Zabarvení pro manipulaci:  Ano
Může se s čočkami spát:  Ne
Indikátor rub-líc:  Ne
Balení
Výrobce: 
Čoček v krabičce:  6
Hmotnost:  467 g
Ostatní
Kategorie:  2týdenní čočky
Silikon-hydrogelové
Multifokální čočky
Výhodné balíčky čoček
Kontaktní čočky
Konzervanty:  Polyhexamethylene Biguanide
EDTA

Dotazy

Komentáře k Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček) + Solunate Multi-Purpose 400 ml s pouzdrem

    Žádný dotaz...

    Přidat dotaz nebo komentář k Acuvue Oasys for Presbyopia (6 čoček) + Solunate Multi-Purpose 400 ml s pouzdrem

    Souhlasím se zpracováním vložených údajů a zveřejněním komentáře na webových stránkach

    Údaje označené * jsou povinné

    Ověřeno našimi zákazníky

    98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 17197 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

    Rychlé vyřízení objednávky i dodání prakticky do druhého dne
    Velký výběr zboží, rychlost dodání
    rychlé, úžasné :-)