Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

4,9/5 Hodnocení

Přihlášení

Vysoce kvalitní čočky slunečních brýlí od Lentiamo

Vysoce kvalitní čočky slunečních brýlí od Lentiamo

Chcete si koupit sluneční brýle a ujistit se, že jsou vybaveny kvalitními čočkami? Nyní to můžete udělat z pohodlí svého domova!

Vyberete si jednu z mnoha našich obrub, zvolíte čočky slunečních brýlí a určíte, jaké zabarvení a povrchovou úpravu si přejete. Naši optometristé vám pak v optické laboratoři vytvoří sluneční brýle na míru

Objevte širokou nabídku čoček slunečních brýlí zde!

Přizpůsobte si sluneční brýle

 

Čočky slunečních brýlí Lentiamo: UV400 filtr, ochrana proti oslnění a maximální komfort

  • 100% ochrana proti UV záření

    Čočky slunečních brýlí poskytují 100% ochranu před UV zářením díky našemu vysoce kvalitnímu filtru UV 400.

  • Žádné odlesky ani nečistoty

    Čočky vašich slunečních brýlí jsou zdarma opatřeny antireflexní vrstvou. Ta zabraňuje nežádoucím odleskům na přední a zadní straně čoček a chrání vaše čočky před poškrábáním, vodou a nečistotami.

  • Lehké, ale pevné

    Čočky vašich slunečních brýlí jsou vyrobeny z materiálu CR-39 nebo Trivex v závislosti na vašich preferencích. Oba materiály nabízejí vynikající optické vlastnosti a robustnost, stejně jako vynikající pohodlí při nošení. Zjistěte více o materiálech, které naši optici používají k výrobě čoček slunečních brýlí.

Čočky slunečních brýlí vyrobené na zakázku s požadovaným odstínem a povrchovou úpravou

celobarevné čočky slunečních brýlí

Čočky slunečních brýlí s jednobarevným zabarvením

Zvolte možnost "celobarevné" a získejte čočky slunečních brýlí s 85% zabarvením. Můžete si vybrat mezi hnědými, šedými a zelenými čočkami.

gradientní čočky slunečních brýlí

Čočky slunečních brýlí s gradientním zabarvením

Zvolte "postupně zabarvené" a užívejte si sluneční brýle, které jsou postupně zabarvené od spodu nahoru. Můžete si vybrat mezi hnědými, šedými, zelenými a modrými čočkami.

zrcadlové čočky slunečních brýlí

Zrcadlové čočky slunečních brýlí

Vyberte si "zrcadlové čočky" a pořiďte si sluneční brýle, které nabízejí maximálně jasný výhled a výrazně snižují oslnění. Můžete si vybrat mezi modrými, zlatými a stříbrnými čočkami.

polarizované čočky slunečních brýlí

Polarizované čočky slunečních brýlí

Vyberte si "polarizované čočky" pro maximální ochranu bez oslnění od povrchů, jako je voda a sníh. Můžete si vybrat mezi hnědými a šedými čočkami.

samozabarvovací čočky slunečních brýlí

Samozabarvovací čočky slunečních brýlí

Vyberte si "samozabarvovací čočky" slunečních brýlí, abyste získali nejlepší vidění a ochranu za všech podmínek. Protože samozabarvovací čočky (nazývané také fotochromatické čočky) reagují na ultrafialové světlo, vaše čočky ztmavnou o 8-85 % v závislosti na intenzitě světla. Můžete si vybrat mezi hnědými, šedými a zelenými čočkami.