Naše zboží můžete vyzvednout nedaleko vaší lokality ve výdejních místech

4,9/5 Hodnocení

Přihlášení

Měsíc zdravého zraku

 

 

 

 

 

 

 

Zdravé oči a zrak jsou pro váš každodenní život životně důležité. Umožňují vám komunikovat s okolím, zajišťují vaši bezpečnost a pomáhají vám udržovat bystrou mysl. Správná péče o oči je proto pro jejich zdraví zásadní.

 

 

 

 

 

 

 

Jako odborník na vaše oči vám Lentiamo ukáže, jak snadné je vytvořit si rutinu v péči o oči, která bude na první místo klást blaho vašich očí.

 

 

 

 

 

 

 

Oslavte měsíc zdravého zraku s Lentiamo!

 

 

 

 

 

 

 

Letošní Světový den zraku připadá na 14. října. Naši oční specialisté využili tuto událost jako příležitost ke zvýšení povědomí o důležitosti zdravého zraku a slavit tak budeme po celý měsíc říjen.

 

 

 

 

 

 

 

Zjistěte s námi, jaké účinky může mít na vaše oči špatné vidění, vystavování se slunečnímu záření a světlo z obrazovek. Seznamte se s kompletní nabídkou očních pomůcek a využijte našich výhodných slev na brýle, kontaktní čočky, brýle proti modrému světlu a sportovní brýle!

 

 

 

 

 

 

 

Jaký je stav vašich očí?

 

 

 

 

 

 

 

Neléčená porucha zraku se může časem zhoršovat. Vyžaduje proto komplexní korekci zraku.

V Lentiamo si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních brýlí z pohodlí domova. Naši optometristé vám namontují do kteréhokoli modelu brýlí čočky s povrchovými úpravami podle vašeho výběru.

Najděte si svou oblíbenou obrubu, vyzkoušejte si ji online a nechte si brýle na míru zaslat domů zdarma a s 30denní zárukou vrácení peněz.

Naše nabídka od 5. do 9. října: S kódem Glasses4u nabízíme slevu 10 % na VŠECHNY brýle. Nenechte si to ujít!

Najděte ty pravé brýle

Zamlžené vidění je vyčerpávající a může se časem zhoršovat. Abyste zastavili zhoršování zraku, existuje řada kontaktních čoček, které vám poskytnou potřebnou korekci zraku, aniž by byla zraková pomůcka nápadná.

V Lentiamo si můžete vybrat z široké nabídky vysoce kvalitních kontaktních čoček z pohodlí domova. Ať už dáváte přednost jednodenním, měsíčním nebo kontinuálním kontaktním čočkám, čočky od oblíbené značky Lenjoy vám nabídnou účinnou a cenově výhodnou korekci zraku.

Vyberte si materiál, obsah vody a propustnost pro kyslík, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a čočky obdržíte do dvou pracovních dnů.

Naše nabídka od 11. do 16. října: Na všechny čočky Lenjoy získáte 15% slevu. Navíc získáte slevu 5 % na nejprodávanější torické a multifokální čočky. Nenechte si to ujít!

Najděte si ty správné kontaktní čočky

Únava očí, špatné soustředění a nespavost mohou souviset se světlem z obrazovek digitálních zařízení. Brýle proti modrému světlu odfiltrují část modrého světla, čímž uleví vašim očím při práci a zlepší váš spánek v noci.

V Lentiamo si můžete vybrat z široké nabídky počítačových brýlí z pohodlí domova. Zakupte si hotové brýle proti modrému světlu Ray-Ban a Meller nebo si pořiďte obruby jakékoli jiné značky s kvalitními čočkami proti modrému světlu z naší optiky.

Vyzkoušejte si své oblíbené brýle online a nechte si je zaslat domů zdarma a s 30denní zárukou vrácení peněz.

Naše nabídka od 18. do 24. října: S kódem Blue4u nabízíme slevu 10 % na VŠECHNY počítačové brýle. Nenechte si to ujít!

Najděte správné brýle proti modrému světlu

Sportování venku je zábava, ale vaše oči mohou být ohroženy kvůli UV záření, nečistotám nebo vodě. Najděte si sportovní sluneční brýle, které jsou vhodné pro vaše celoroční dobrodružství!

V Lentiamo si můžete vybrat z široké nabídky sportovních brýlí z pohodlí domova.

Vyzkoušejte si kvalitní sluneční brýle Oakley, Adidas, Nike, Smith nebo mnoha dalších sportovních značek online a nechte si je zdarma poslat až domů.

Naše nabídka od 25. do 31. října: 10% sleva na VŠECHNY sportovní sluneční brýle s kódem Shades4u. Nenechte si to ujít!

Najděte ty pravé sportovní sluneční brýle

 

 

 

 

 

 

 

Každý týden vás budeme informovat o konkrétním tématu a nabídneme vám možnost nakoupit vizuální pomůcky s velkou slevou. Sledujte náš kalendář!

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na aktuální nabídky. Pokud o ně nechcete přijít, přihlaste se k odběru našeho newsletteru
nebo nás sledujte na webu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. 5.-9. října

  10% sleva na dioptrické brýle

  kód: Glasses4u

  1. týden

 2. 11.-16. října

  15% sleva na čočky Lenjoy

   

  2. týden

 3. 18.-24. října

  10% sleva na počítačové brýle

  kód: Blue4u

  3. týden

 4. 26.-31. října

  10% sleva na sportovní sluneční brýle

  kód: Shades4u

  4. týden

 

 

 

 

 

 

 

Oslavujte s Lentiamo

 

 

 

 

 

 

 

*Slevu lze uplatnit pouze na nezlevněné položky. Nabídky nelze kombinovat. Všechny slevy jsou konečné.