Roztok Solunate 50 ml zdarma k Lenjoy Bi-weekly Aqua+

Přihlášení

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (3 čočky)

Kontaktní čočky Měsíční Torické Alcon Air Optix

na základě 12 recenzí

Na hlavním skladě > 1000 ks
Výhodnější balení: Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (6 čoček) 989 Kč (ušetříte 129 Kč)
Nákupem získáte 56 bonusových bodů

559 Kč

Zvolte parametry

Zvolte parametry Nápověda

U vás 24. 6.

+ vybrat parametry i pro druhé oko

 • Doprava zdarma nad 1500 Kč
 • Pod 1 500 Kč – Výdejní místa 29 Kč
 • Platba předem již od 64 Kč, dobírka již od 94 Kč

Proč nakupovat právě u nás?

Protože pro vás máme jedinečné výhody.

Výdejní místa

Nechejte si objednané zboží poslat na jedno z našich výdejních míst.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 29 Kč, nebo dopravu již od 59 Kč.

Bonusový program

Od prvního nákupu získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za dárky zdarma.

 

Hodnocení Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism:
100 % na základě 12 recenzí

Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Detaily o Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (3 čočky)

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism jsou moderní torické kontaktní čočky od výrobce Alcon. Jsou navrženy tak, aby účinně korigovaly zrakové abnormality způsobené astigmatismem.

Silikon-hydrogelové kontaktní čočky jsou vysoce prodyšné, protože materiál umožňuje nepřetržitý přísun potřebného kyslíku. Kontaktní čočky Air Optix jsou vybaveny technologií Smartshield a inovativní hydratační vrstvou HydraGlyde Matrix. Tyto pokročilé technologie poskytují vynikající ochranu před vznikajícími usazeninami a podporují dlouhotrvající hydrataci.

Uživatelé kontaktních čoček Air Optix for Astigmatism mohou začít používat nové čočky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism bez nutnosti mít nový předpis.

Výhody kontaktních čoček Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism

 • Vynikající ostrost vidění – Přesná korekce astigmatismu a spolehlivý vizuální efekt díky nejmodernější konstrukci Precision Balance 8|4TM.
 • Hygienický komfort – Technologie SmartShield bojuje proti usazování bílkovin a lipidů a zajišťuje hladký povrch a menší tření mezi okem a víčkem.
 • Dlouhodobá hydratace – Exkluzivní HydraGlyde Moisture Matrix zajišťuje hydratační komfort a ochranu před podrážděním až po dobu 16 hodin.
 • Zdravější oči Silikon-hydrogelový materiál a vysoký obsah vody zajišťují jedinečnou propustnost kyslíku pro zdravé oči.
 • Flexibilní nošení - Měsíční kontaktní čočky pro denní nošení s možností kontinuálního nošení až na šest nocí.

Pro koho jsou čočky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism vhodné?

Jak již název napovídá, Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism jsou určeny speciálně pro nositele, kteří trpí astigmatismem. Nabízejí mnoho dalších výhod a jsou vhodné pro:

 • Nositele, kteří pravidelně nosí kontaktní čočky
 • Nositele, kteří vyžadují dodatečnou ochranu před dráždivými vlivy
 • Nositele, kteří preferují měsíční periodu používání
 • Nositele, kteří trpí syndromem suchých očí
 • Nositele, kteří chtějí přejít z Air Optix for Astigmatism

Často kladené otázky o Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism

Jak dlouho můžete nosit kontaktní čočky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism?

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism lze nosit 30 dní a 29 nocí v případě, že kontaktní čočky před spánkem vyndáte. Se souhlasem očního lékaře je lze nosit také jako kontinuální kontaktní čočky až po dobu šesti nocí. Nezapomeňte, že kontaktní čočky je nutné po vyjmutí vyčistit a uložit do roztoku.

Můžete spát s kontaktními čočkami Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism?

Ano, Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism lze nosit až šest nocí. Pokud byste chtěli s kontaktními čočkami spát a probouzet se s ostrým viděním, poraďte se se svým optikem, zda je pro vás nošení přes noc vhodné.

Co znamená pojem HydraGlyde?

HydraGlyde Moisture Matrix je inovativní regenerační prostředek, který usnadňuje smáčivost a hydrataci některých silikon-hydrogelových čoček. Vzniklá hydratační vrstva snižuje lipidové usazeniny a odstraňuje proteinové nánosy na kontaktních čočkách. S hydratačními kontaktními čočkami HydraGlyde zažijete výjimečné pohodlí, snížené tření a fantastický pocit hydratace.

Pokud torické kontaktní čočky nepotřebujete, Air Optix Plus Hydraglyde a Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal jsou také vybaveny hydratační vrstvou HydraGlyde Matrix.

Jaký je rozdíl mezi kontaktními čokami Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (3 čočky) a Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (6 čoček)?

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (3 čočky) má tři kontaktní čočky uvnitř balení. Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (6 čoček) má šest kontaktních čoček uvnitř balení.

Hlavní rozdíl je v tom, jak dlouho vydrží každé balení celkem. Pokud se každých 30 dní použije jedna kontaktní čočka z krabičky, vydrží Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (3 čočky) až tři měsíce a Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (6 čoček) až šest měsíců. Balení Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (3 čočky) nabízí flexibilitu všem, kteří chtějí tyto kontaktní čočky vyzkoušet poprvé. Balení po třech kusech má také nižší počáteční náklady.

Ostatní torické kontaktní čočky

Mezi další nejvíce prodávané torické kontaktní čočky patří Acuvue Oasys for Astigmatism, dvoutýdenní kontaktní čočky, které jsou ideální pro velmi citlivé oči. Biofinity Toric jsou další měsíční kontaktní čočky, které nabízejí celodenní hydrataci díky hydrofilnímu materiálu Comfilcon A. DAILIES AquaComfort Plus Toric jsou jednodenní kontaktní čočky navržené pro maximální hydrataci a optimální pohodlí.

 

Nejčastěji se prodává s roztokem Solunate Multi-Purpose 400 ml s pouzdrem.

Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Parametry

Expirace: Nejméně 42 měsíců
Materiál:  Lotrafilcon B
Zabarvení pro manipulaci:  Ano
Může se s čočkami spát:  Ne
Obsah vody:  33 %
Propustnost pro kyslík:  110 Dk/t
UV filtr:  Ne
Silikon-hydrogelové:  Ano
Indikátor rub-líc:  Ne
Čoček v krabičce:  3
Rozsah dioptrií:  od -10.0 do +6.0
Průměr:  14.5
Zakřivení:  8.7
Cylindr:  -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Osy:  od 10° do 180°
Středová tloušťka:  0.102 mm
Modul pružnosti:  1.00 MPa
Hmotnost: 14 g
Výrobce:
Kategorie:

Dotazy (6×)

Komentáře k Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (3 čočky) Přidat dotaz

 • Ivana S.

  Dobrý den, oční lékař mi po premereni doporučil čočky ale i s cilindrem na jedno oko - 0,75, na druhé pouze - 0,50 (sám mě informoval, že se nejspíš s tak nízkou hodnotou nebudou vyrábět). Je možné si tedy tyto čočky objednat na jedno oko s cilindrem a druhé bez? Když zadám hodnoty "OSA" pro jedno oko a u druhého nic, nechce mě to pustit abych mohla čočky vložit do kosiku... Stále to píše že musím zadat hodnotu "osa" i u druhého oka, ale tak nízká hodnota tam v nabídce není.
  Děkuji za odpověď

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Ivano.

   Situace je taková, jak Vám sdělil Váš oční lékař. Torické kontaktní čočky mohou korigovat cylindr až od hodnoty -0,75 a vyšší. Nižší hodnoty nelze korigovat. Ve Vašem případě tedy bude nutné zakoupit jedno balení torických čoček a jedno balení obyčejných sférických čoček.

   Přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Kristýna U.

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, jaký si mám nastavit cylindr, když mám od doktora hodnotu 1,0. Jde nastavit pouze 0,75 a pak až 1,25.

  Děkuji a přeji pěkný den
  Kristýna

  Odpovědět
  • Marie
   Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. S největší pravděpodobností se jedná o parametry, které potřebujete pro dioptrické brýle. Ty se mohou od těch, které potřebujete objednat pro čočky, mírně lišit, protože brýlová čočka je od oka o něco vzdálenější, než ta kontaktní. Doporučujeme Vám obrátit se na očního lékaře či optika, který Vám měření prováděl, aby Vám poskytl parametry pro kontaktní čočky. Pokud jste v minulosti měření na čočky nikdy nepodstoupila, bude nutné jej před prvním zakoupením čoček absolvovat.

   Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Irena S.

  Dobrý den,
  na kontrole u očního lékaře mi byly naměřeny vyšší dioptrie. P: -6,75, cylindr -1,5, osa 98; L: -6,25, cylindr -1,25, osa 71. Nosím čočky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism, které mi vyhovují. Lékař mi doporučil, abych vám napsala o přepočet dioptrií na čočky. (Nyní mám čočky s těmito hodnotami: P: -5,5, -1,25, 100; L: -5,5, -1,25, 60. Na levé oko přes ně vidím dobře, na pravé ne). Děkuji. Sklenářová

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Ireno. Mrzí nás, že Váš oční lékař není schopen sdělit dioptrie pro kontaktní čočky. Poradili jsme se s našimi optiky a ti doporučují zvolit tuto korekci:

   Pravé oko: dioptrie -6.25/ cilindr -1.25/ osa 100°
   Levé oko: dioptrie -5.75/ cilindr -1.25/ osa 70°

   Doufáme, že s korekcí budete spokojená, přejeme Vám krásný den.

   Odpovědět
 • Renáta K.

  Dobrý den mohla bych si zakoupit, jeden pár na zkoušku? Děkuji

  Odpovědět
  • Marie
   Lentiamo.cz

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Rádi bychom Vám pomohli, avšak zkušební páry/vzorky čoček bohužel nemáme k dispozici. Tyto čočky bývají dostupné u očních lékařů a v optikách, kde zkušební čočky dostávají přímo od výrobců po samostatných neprodejných kusech. Tyto kusy by lékaři a optici měli poskytnout po každém měření pro kontaktní čočky, aby si jejich pacient vyzkoušel, zda naměřené parametry v čočkách budou oku sedět.

   U nás prodáváme čočky v baleních, jak vidíte na webu. Balení čoček dostáváme přímo od výrobců a k plnění krabiček nedochází v našem skladu. Pro zkušební páry bychom tedy museli některou z krabiček otevřít, čímž by se zbytek balení stal neprodejným.
    
   Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

   Odpovědět
 • Veronika K.

  Dobrý den, mohla bych si objednat čočky jen na zkoušku? Nechci kupovat celé balení. Když nevím, jestli mi budou sedět. Používám čočky stejné značky akorát ten starší typ bez toho plus Hydraglyde.
  Děkuji V.K.

  Odpovědět
  • Radek
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, Veroniko. Objednat si zkušební čočky není možné.
   Zkušební čočky nenabízíme a tyto jsou samostatně neprodejné. Jednotlivé
   kusy jsou distribuovány pouze do ordinací očních lékařů a optometristů
   v optice, kde se stávají součástí očního vyšetření. Doporučujeme
   vyhledat specialistu, který s touto značkou spolupracuje a na základě
   vyšetření ho požádat o zkušební pár čoček, abyste se přesvědčila,
   že Vám budou vyhovovat, než přistoupíte k nákupu. Přejeme Vám
   krásný den.


   Odpovědět
 • Aki V.

  Dobrý den, je součástí balení i pouzdro na čočky?

  Odpovědět
  • Barbora
   Lentiamo.cz

   Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Bohužel, součástí balení není
   pouzdro na čočky. Pouzdra si u nás můžete objednat zde: https://www.lentiamo.cz/…i-cocky.html.
   Přeji Vám příjemný den, Bára


   Odpovědět

Další 4 komentáře

Přidat dotaz nebo komentář k Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism (3 čočky)

Údaje označené * jsou povinné

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 16906 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

Skvely vyber
Vse skvele vysvetleno
Rychle doruceni
Pravidelná objednávka kvalitních kontaktních čoček, jako vždy rychle, spolehlivě a bez problémů. Budu objednávat nadále.
Když potřebujeme poradit nebo změnit hodnoty čoček, tak vždy nám na lince pomohou.