Přihlášení

5 nejžhavějších trendů slunečních brýlí 2022

Módní sluneční brýle? Měl bych se o ně vůbec zajímat? Rozhodně ano. Protože letos v létě není lepší způsob, jak ukázat svůj styl, svůj módní vkus a svou osobnost, než s pomocí slunečních brýlí!

Trendů ve slunečních brýlích je však spousta. A stejně tak i módních značek slunečních brýlí. A všechny o sobě tvrdí, že jsou nejmódnější a nejmodernější. A tak nás zajímalo: jaké jsou skutečně trendy slunečních brýlí léta 2022?

Naši redaktoři se podívali na mezinárodní přehlídková mola, prošli módní časopisy a analyzovali módu brýlí v ulicích našich velkých měst. A tohle z toho vyšlo: Lentiamo 5 trendů slunečních brýlí pro rok 2022.

Jdeme na to!

Móda slunečních brýlí pro léto 2022

Jaro a léto 2022 je jednoznačně ve znamení výrazných slunečních brýlí. Ať už obdélníkové, neonové nebo mono - čím nápadnější a extravagantnější, tím lepší!

1. Úzké obruby

Úzké, obdélníkové sluneční brýle jsou i letos trendy. Již v létě 2021 byly velmi populární a v roce 2022 budou tyto sluneční brýle nadále dominovat našim ulicím! Ovšem v trochu jiném designu než před rokem.

Letos v létě už nejsou tak docela malé a úzké, ale širší a často v mohutných syntetických obroučkách.

Barevnosti úzkých slunečních brýlí se meze nekladou. Obdélníkové sluneční brýle v černé barvě nebo s havana vzorem nikdy nevyjdou z módy - na jaro a léto 2022 však můžete vyzkoušet i červené, modré nebo zelené obroučky!

Sluší mi úzké sluneční brýle?

Úzké obdélníkové sluneční brýle sluší mnoha lidem bez ohledu na účes, odstín pleti nebo styl oblečení. Lichotí zejména oválným a kulatým obličejům, které hranaté okraje obrouček opticky protáhnou.

Limitovaná nabídka!

Sleva 150 Kč na sluneční brýle.

Nakupovat

2. Neonové sluneční brýle

Další velký trend slunečních brýlí v roce 2022 je ještě poutavější, zejména co se týče barev. Protože to, co uvidíme toto léto všude, jsou neonově zbarvené čočky slunečních brýlí ve žluté, oranžové a růžové barvě!

Jasné, až křiklavé barvy odrážejí aktuální trend 90. let, který najdeme nejen na slunečních brýlích, ale také na našich topech, šatech a kalhotách.

Nejlépe tyto barevné čočky zkombinujete se slunečními brýlemi bez obrouček, což je další velký trend letošních slunečních brýlí!

Komu sluší neonové sluneční brýle nejvíce?

Sluneční brýle s neonovými barevnými skly dodají v létě každéu šmrnc. Záleží jen na tom, aby barva našeho oblečení nebyla v rozporu s barvou čoček slunečních brýlí. A pokud máte zdravě opálenou letní pokožku, s neonovými slunečními brýlemi nemůžete udělat chybu!

3. Bílé sluneční brýle

Pokud jsou pro vás sluneční brýle v neonových barvách příliš křiklavé, vyberte si bílé sluneční brýle. Ani s těmi totiž nešlápnete vedle..

V kombinaci se širokým plastovým rámem a retro tvarem jsou bílé obroučky dokonalou volbou. Velcí návrháři to dokázali na svých přehlídkových molech a celebrity to předvedly ve svých příspěvcích na Instagramu.

Komu bílé sluneční brýle sluší nejvíc?

Bílá vypadá obzvlášť dobře, když se nosí na sluncem políbené pleti. Bílé sluneční brýle rozzáří každou každou tvář. Chcete-li přidat na kontrastu, noste na těle tlumené barvy.

4. Černé sluneční brýle

V ostrém kontrastu k bílým slunečním brýlím jsou klasické černé sluneční brýle. To, co nemusí hned znít jako megatrend, ale spíše jako standardní sluneční brýle, se v roce 2022 rychle vrací do módy!

Zejména v kombinaci s černým oblečením vypadají černé sluneční brýle elegantně, hříšně a tajemně.

Hodí se ke mně černé sluneční brýle?

Ach ano, hodí. Černé obroučky vypadají fantasticky na každé z nás. Hodí se ke každé barvě vlasů i pleti a lze je snadno kombinovat s jakoukoli barvou oblečení. Není divu, že černé sluneční brýle jsou zdaleka nejoblíbenější!

5. Sluneční celoprosklené brýle a štítové obruby

Celoprosklené brýle jsou zpět! Doplněk, který proslavil hvězdy jako JLo, se vrací do módy brýlí. Letos jsou sluneční brýle ve tvaru masky futurističtější než kdykoli předtím. Tuto sezónu totiž vládnou maxi čočky.

Zároveň jsou v módě minimalistické obroučky ve stylu Matrix. Bavit se a hrát si s módou je zábava.

Komu sluší celoprosklené sluneční brýle nejvíce?

Myslíte si, že sluneční brýle ve tvaru masky jsou přehnané? Nebo že sluší jen určitým typům lidí? Pak pro vás máme dobrou zprávu: creloprosklené sluneční brýle mohou vypadat fantasticky i na vás. Jen je musíte nosit hrdě a sebevědomě - a smířit se s občasnými závistivými pohledy okolí. Jinak není důvod, proč si creloprosklené sluneční brýle nepořídit!

Nenechte si ujít nic důležitého.

Přihlaste si náš e-mailový zpravodaj!

Komentáře

    Žádný dotaz...

    Údaje označené * jsou povinné

    Nejprodávanější produkty